Čas na serveru 03:35:07

Jan Kristofori
Pod sluncem

Id: 35601

Pod sluncem

  •  / Pod sluncem / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 30,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1994x

Vyvolávací cena:

13 500