Čas na serveru 00:35:54

Jan Kristofori
Skály

Id: 107601

Skály

  •  / Skály / Jan Kristofori
  •  / Skály / Jan Kristofori
  •  / Skály / Jan Kristofori
  •  / Skály / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 47,5 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2557x

Vyvolávací cena:

9 500