Čas na serveru 01:05:16

Jan Kristofori
Symfonie

Id: 370502

Symfonie

  •  / Symfonie / Jan Kristofori
  •  / Symfonie / Jan Kristofori
  •  / Symfonie / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno

zobrazeno: 3007x

Vyvolávací cena:

22 000