Čas na serveru 05:29:53

Jan Kristofori
Textová kompozice

Id: 389401

Textová kompozice

  •  / Textová kompozice / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 2279x

Vyvolávací cena:

19 500