Jan Kristofori
Velké torzo
Id: 505905
kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 411x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč
2024,05-1,14,20,07,00
minimální příhoz 500 Kč