Čas na serveru 00:20:59

Jan Kristofori
Z karnevalu

Id: 57202

Z karnevalu

  •  / Z karnevalu / Jan Kristofori

stukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2915x

Vyvolávací cena:

17 055