Čas na serveru 06:30:21

Jan Kristofori
Z karnevalu

Id: 57202

Z karnevalu

  •  / Z karnevalu / Jan Kristofori

stukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2941x

Vyvolávací cena:

17 055