Čas na serveru 23:26:48

Jan Kristofori
Zapomenutý rukopis

Id: 887

Zapomenutý rukopis

  •  / Zapomenutý rukopis / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 26,5 x 27 cm, signováno vpravo dole KRISTOFORI, datováno 88, získáno z pozůstalosti autora, původní stav

zobrazeno: 3312x

Vyvolávací cena:
14 000

32 000