Čas na serveru 19:38:54

Jan Kristofori
Zátiší

Id: 1121

Zátiší

  •  / Zátiší / Jan Kristofori
  •  / Zátiší / Jan Kristofori
  •  / Zátiší / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 31 x 31 cm, signováno uprostřed dole KRISTOFORI, datováno 99, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2667x

Vyvolávací cena:
11 000

23 000