Čas na serveru 23:47:37

Jan Kristofori
Zátiší se židlí

Id: 282402

Zátiší se židlí

  •  / Zátiší se židlí / Jan Kristofori

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr malby 68 x 55 cm, rozměr celkový včetně podkladu 93,5 x 69 cm, neznačeno, v povrchu lokální odřeniny, nerámováno

zobrazeno: 5438x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 83