Čas na serveru 15:45:04

Jan Kristofori
Zbořená zeď

Id: 62805

Zbořená zeď

  •  / Zbořená zeď / Jan Kristofori

strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 48 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3251x

Vyvolávací cena:

13 000