Čas na serveru 19:24:49

Jan Křížek
Bez názvu

Id: 31618

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jan Křížek
  •  / Bez názvu / Jan Křížek
  •  / Bez názvu / Jan Křížek
  •  / Bez názvu / Jan Křížek

tempera/papír, velikost listu 22 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, značeno i na zadní straně, popis, oděrky na rámu, původní stavu

zobrazeno: 2820x

Vyvolávací cena:
12 000

32 000