Čas na serveru 02:10:59

Jan Křížek
Bez názvu

Id: 31619

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Jan Křížek
  •  / Bez názvu / Jan Křížek
  •  / Bez názvu / Jan Křížek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, signováno monogramemm vlevo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1600x

Vyvolávací cena:

8 000