Čas na serveru 06:31:58

Jan Kutálek
Čertík

Id: 900

Čertík

    pálená hlína, glazováno, rozměr 11 x 9 cm, signováno na přední straně, datováno 77, původní stav

    zobrazeno: 2289x

    Vyvolávací cena:
    400

    400

    19.3.2014, 21:56:00

    19.3.2014 21:44 400 Kč