Čas na serveru 04:50:15

Jan Kutálek
Čertík

Id: 284303

Čertík

  •  / Čertík / Jan Kutálek
  •  / Čertík / Jan Kutálek
  •  / Čertík / Jan Kutálek
  •  / Čertík / Jan Kutálek
  •  / Čertík / Jan Kutálek

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 18 cm, značeno na spodní straně, poškození na povrchu (přilepený růžek a ručičky), stav viz foto

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena: