Čas na serveru 11:35:41

Jan Kutálek
Harlekýn s kytarou

Id: 848

Harlekýn s kytarou

  •  / Harlekýn s kytarou / Jan Kutálek

pálená hlína, glazováno, rozměr 15,5 x 8 cm, datováno 1984, signováno i na zadní straně, zezadu původní prasklina pod glazurou

zobrazeno: 2405x

Vyvolávací cena:
500

700