Čas na serveru 11:13:14

Jan Kutálek
Konvolut třinácti kusů

Id: 191520

Konvolut třinácti kusů

  •  / Konvolut třinácti kusů / Jan Kutálek

soubor třinácti P.F. z let 1971 až 1982, v roce 1976 byla vydána dvě P.F., pálená hlína, glazováno, rozměry různé, vše signováno a datováno

zobrazeno: 1360x

Vyvolávací cena:

3 600