Čas na serveru 10:19:27

Jan Kutálek
Modrovous

Id: 284301

Modrovous

  •  / Modrovous / Jan Kutálek
  •  / Modrovous / Jan Kutálek
  •  / Modrovous / Jan Kutálek
  •  / Modrovous / Jan Kutálek

pálená hlína, glazováno, celková výška 70,5 cm, značeno na zadní straně na podstavci, drobné poškození viz foto

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

35 000