Čas na serveru 11:33:46

Jan Kutálek
Policajt

Id: 874

Policajt

    pálená hlína, glazováno, výška 11,5 cm, signováno na opasku, datováno 1976

    zobrazeno: 1589x

    Vyvolávací cena:
    300

    800