Čas na serveru 13:20:25

Jan Melichar
Kytice

Id: 15005

Kytice

  •  / Kytice / Jan Melichar
  •  / Kytice / Jan Melichar
  •  / Kytice / Jan Melichar

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vlevo dole, volné plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2513x

Vyvolávací cena:
800

1 700