Čas na serveru 05:14:53

Jan Melichar
V ateliéru

Id: 90603

V ateliéru

  •  / V ateliéru / Jan Melichar
  •  / V ateliéru / Jan Melichar
  •  / V ateliéru / Jan Melichar

olej/plátno/karton, rozměr 57 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, rámováno

zobrazeno: 1821x

Vyvolávací cena:

1 600