Čas na serveru 09:57:10

Jan Mikule
Květinový trh

Id: 352404

Květinový trh

  •  / Květinový trh / Jan Mikule

olej/plátno, rozměr 68 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1981x

Vyvolávací cena:
3 800

22 000