Čas na serveru 17:47:47

Jan Novopacký
Cesta v krajině

Id: 1372

Cesta v krajině

  •  / Cesta v krajině / Jan  Novopacký

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 78 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2001x

Vyvolávací cena:
14 000

33 050