Čas na serveru 10:05:18

Jan Novopacký
Horské jezero

Id: 79301

Horské jezero

  •  / Horské jezero / Jan  Novopacký

olej/plátno/karton, rozměr 14,3 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, zažloutlý lak, původní stav, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2523x

Vyvolávací cena:

15 505

Příhozy: 51