Čas na serveru 09:21:32

Jan Novopacký
Jezero Atterzské od Steinbachu

Id: 185401

  •  / Jezero Atterzské od Steinbachu / Jan  Novopacký

olej/plátno, rozměr 29,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole pod rámem, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 550x

Vyvolávací cena:

8 084