Čas na serveru 09:36:23

Jan Novopacký
Lesní stráň

Id: 48613

Lesní stráň

  •  / Lesní stráň / Jan  Novopacký

olej/karton, rozměr ve výřezu 12,5 x 8 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 940x

Vyvolávací cena:

1 300