Čas na serveru 05:15:30

Jan Novopacký
Partie ze Solné Komory

Id: 250711

Partie ze Solné Komory

  •  / Partie ze Solné Komory / Jan  Novopacký

olej/plátno/karton, 24 x 31,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, popsáno na zadní straně, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:
2 800

9 000