Čas na serveru 19:15:37

Jan Novopacký
Vesnička se stromy

Id: 152006

Vesnička se stromy

  •  / Vesnička se stromy / Jan  Novopacký

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena:

44 000

Příhozy: 51