Čas na serveru 00:53:23

Jan Pašek
Cesta

Id: 75104

Cesta

  •  / Cesta / Jan Pašek
  •  / Cesta / Jan Pašek
  •  / Cesta / Jan Pašek
  •  / Cesta / Jan Pašek

olej/plátno, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1927, poškozený rám, oděrky v malbě

zobrazeno: 1949x

Vyvolávací cena:
1 800

9 500