Čas na serveru 11:08:46

Jan Pašek
Radost družstevníků nad splněným plánem

Id: 200001

  •  / Radost družstevníků nad splněným plánem / Jan Pašek

olej/plátno, rozměr 150 x 251 cm, rozměr celkový vč. rámu 266 x 169 cm, značeno uprostřed dole, datováno 1951, jedná se o mimořádné dílo socialistického realismu, oděrky na rámu

zobrazeno: 3163x

Vyvolávací cena:

35 000