Čas na serveru 20:50:27

Jan Paul
Studie k obrazu Sen

Id: 51034

Studie k obrazu Sen

  •  / Studie k obrazu Sen / Jan Paul

olej/sololit, rozměr 42,5 x 32,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1979, obraz v původním stavu, značně poškozený rám

zobrazeno: 2196x

Vyvolávací cena:

2 400