Čas na serveru 19:29:16

Jan Pištěk
Maserati

Id: 424602

Maserati

  •  / Maserati / Jan Pištěk
  •  / Maserati / Jan Pištěk
  •  / Maserati / Jan Pištěk
  •  / Maserati / Jan Pištěk
  •  / Maserati / Jan Pištěk
  •  / Maserati / Jan Pištěk

olej/plátno fixované na kartonu, viditelný rozměr 33,5 x 48,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, získáno z rodiny automobilového závodníka Václava Hovorky, dílo vzniklo jako předloha pro zadní stranu časopisu Motor, roč. 17, únor 1985. Časopis přiložen, na str. 49 článek o V. Hovorkovi

zobrazeno: 7153x

Vyvolávací cena:
12 500

159 000

Účastníci: 23

Příhozy: 91