Čas na serveru 20:34:36

Jan Plíva
Chaloupka v zimě

Id: 27103

Chaloupka v zimě

  •  / Chaloupka v zimě / Jan Plíva

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, volné v rámu, zničený rám, původní stav

zobrazeno: 3903x

Vyvolávací cena:
800

3 100