Čas na serveru 06:28:50

Jan Plíva
O žních

Id: 56703

O žních

  •  / O žních / Jan Plíva
  •  / O žních / Jan Plíva
  •  / O žních / Jan Plíva

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 12745x

Vyvolávací cena:
1 800

4 200