Čas na serveru 00:57:46

Jan Preisler
Ležící akt

Id: 451001

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Jan Preisler
  •  / Ležící akt / Jan Preisler
  •  / Ležící akt / Jan Preisler
  •  / Ležící akt / Jan Preisler

pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, opatřeno pozůstalostním razítkem autora, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2040x

Vyvolávací cena:

31 500