Čas na serveru 05:59:48

Jan Preisler
Maminka

Id: 276905

Maminka

  •  / Maminka / Jan Preisler
  •  / Maminka / Jan Preisler
  •  / Maminka / Jan Preisler
  •  / Maminka / Jan Preisler

olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko Jana Preislera, uvedeno ve výstavní publikaci "Portrét v Čechách" na straně 172 viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 4729x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 55