Čas na serveru 20:02:41

Jan Preisler
Studie

Id: 181714

Studie

  •  / Studie / Jan Preisler
  •  / Studie / Jan Preisler
  •  / Studie / Jan Preisler

pastel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, na studii se nachází pozůstalostní razítko autora, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 4507x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 66