Čas na serveru 08:39:49

Jan Preisler
Studie

Id: 267703

Studie

  •  / Studie / Jan Preisler
  •  / Studie / Jan Preisler
  •  / Studie / Jan Preisler

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, značeno monogramem a datováno 06 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 13491x

Vyvolávací cena:

77 200

Účastníci: 18

Příhozy: 90