Čas na serveru 19:55:43

Jan Preisler
Studie fresky

Id: 141409

Studie fresky

  •  / Studie fresky / Jan Preisler

olej/karton, rozměr 7 x 8 cm, nesignováno, moderně rámováno, jedná se o skicu k freskám v kostele v Přešticích, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1026x

Vyvolávací cena:

10 100