Čas na serveru 13:28:00

Jan Preisler
Studie ženského aktu

Id: 202225

Studie ženského aktu

  •  / Studie ženského aktu / Jan Preisler

kresba tužkou/papír, rozměr 62 x 46 cm, neznačeno, na čelní straně popsáno na několika místech, papír lokálně pomačkán, pozůstalostní razítko s číslem 361, zaskleno, poškozený rám, po

zobrazeno: 2263x

Vyvolávací cena:

11 700