Čas na serveru 10:08:28

Jan Preisler
Touha

Id: 199901

Touha

  •  / Touha / Jan Preisler
  •  / Touha / Jan Preisler
  •  / Touha / Jan Preisler
  •  / Touha / Jan Preisler
  •  / Touha / Jan Preisler

pastel/papír, rozměr viditelný 43,5 x 32 cm, značeno vlevo dole monogramem, původní rám s původním štítkem, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 8849x

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Příhozy: 110