Čas na serveru 09:01:02

Jan Prouza
Příboj

Id: 187304

Příboj

  •  / Příboj / Jan Prouza
  •  / Příboj / Jan Prouza
  •  / Příboj / Jan Prouza

olej/plátno, rozměr 100 x 140 cm, signováno a datováno vlevo dole, nerámováno, uvolněné plátno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 228x

Vyvolávací cena:
800

800

13.5.2019, 21:52:00

13.5.2019 21:41 800 Kč