Čas na serveru 20:02:42

Jan Rambousek
Čtenář novin

Id: 86009

Čtenář novin

  •  / Čtenář novin / Jan Rambousek

olej/karton, rozměr 55,5 x 45 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, obraz i rám na ve velmi dobrém stavu, PO

zobrazeno: 2614x

Vyvolávací cena:

15 000