Čas na serveru 20:19:55

Jan Rambousek
Hvozd z jara

Id: 123208

Hvozd z jara

  •  / Hvozd z jara / Jan Rambousek

olej/plátno/lepenka, rozměr 27,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 53, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1441x

Vyvolávací cena:

3 100