Čas na serveru 14:42:31

Jan Rambousek
Kamélie

Id: 1269

Kamélie

  •  / Kamélie / Jan Rambousek
  •  / Kamélie / Jan Rambousek
  •  / Kamélie / Jan Rambousek
  •  / Kamélie / Jan Rambousek

olej/dřevěná deska, rozměr 43,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3244x

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

25.8.2014, 21:26:00

25.8.2014 21:22 6 000 Kč