Čas na serveru 22:58:30

Jan Rambousek
Kytice ve džbánu

Id: 409410

Kytice ve džbánu

  •  / Kytice ve džbánu / Jan Rambousek

olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám, na dvou místech odloupnutá malba

zobrazeno: 497x

Vyvolávací cena:

6 000