Čas na serveru 11:45:39

Jan Rambousek
Odpočívající

Id: 193627

Odpočívající

  •  / Odpočívající / Jan Rambousek

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 40 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 919x

Vyvolávací cena:
1 800

2 200