Čas na serveru 09:32:55

Jan Rambousek
Pohrabující stařenka

Id: 158004

Pohrabující stařenka

  •  / Pohrabující stařenka / Jan Rambousek

olej/dřevo, rozměr 34 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 1378x

Vyvolávací cena:

9 000