Čas na serveru 18:00:17

Jan Rambousek
Stromy

Id: 86504

Stromy

  •  / Stromy / Jan Rambousek
  •  / Stromy / Jan Rambousek
  •  / Stromy / Jan Rambousek

akvarel/papír, rozměr 47,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1945, zaskleno, malba lehce poškozena hnědými tečkami, odřený rám

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:
500

600