Čas na serveru 12:11:29

Jan Rambousek
Stromy

Id: 86504

Stromy

  •  / Stromy / Jan Rambousek
  •  / Stromy / Jan Rambousek
  •  / Stromy / Jan Rambousek

akvarel/papír, rozměr 47,5 x 35,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1945, zaskleno, malba lehce poškozena hnědými tečkami, odřený rám

zobrazeno: 1340x

Vyvolávací cena:
500

600