Čas na serveru 11:22:07

Jan Rambousek
Železná lávka

Id: 31201

Železná lávka

  •  / Železná lávka / Jan Rambousek

olej/plátno, rozměr 41,5 x 56 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, obraz vystaven v roce 1943 v Topičově salonu pod číslem katalogu 10

zobrazeno: 2911x

Vyvolávací cena:

7.6.2016, 20:00:00

7.6.2016 19:45 4 500 Kč