Čas na serveru 14:49:46

Jan Rambousek
Zima na Spořilově

Id: 74701

Zima na Spořilově

  •  / Zima na Spořilově / Jan Rambousek

olej/překližka, rozměr 35,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1957, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 5176x

Vyvolávací cena:

4 600